Pomůžeme Vám odbourat nahromaděný stres a nabrat novou energii.

O nás

Masáže PontikaPONTIKA je nově otevřený relaxační a regenerační masážní salon. Vítejte na jeho stránkách. Rádi bychom Vás pozvali na místo klidu a odpočinku, kde uvolníte nejen své tělo, ale i mysl. Masážní salón PONTIKA Vám pomůžeme odbourat nahromaděný stres a nabrat novou energii do dalších úspěšných dní.

Masáž je již od pradávna považována za jednu z nejúčinnějších metod, jak pro řešení konkrétních problému, tak pro prevenci proti negativním vlivům a nástrahám každodenního života. Nabízíme Vám klasické relaxační a regenerační masáže, antistresové a detoxikační masáže. Více informací o konkrétních službách se můžete dozvědět v sekci masáže.

Naše služby poskytujeme v útulném prostředí s příjemnou relaxační hudbou a uklidňujícími aroma vůněmi pro dokonalé uvolnění těla a mysli. Používáme výhradně speciální oleje a preparáty na přírodní bázi s blahodárnými účinky na organismus. Naší prioritou je spokojenost každého klienta, tudíž Vám zaručujeme individuální přístup. Do budoucna se můžete těšit na rozšiřování našich služeb k Vaší ještě větší spokojenosti.

Najdete nás v Brně, v městské části Slatina, na ulici Strážnická 4.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Certifikáty:

Share on Facebook