Pomůžeme Vám odbourat nahromaděný stres a nabrat novou energii.

Masáže

Klasická relaxační a regenerační masáž

Masáž patří mezi nejstarší regenerační a relaxační metody. Má blahodárný účinek na většinu částí lidského těla, zejména na kůži, podkožní vazivo, lymfu, svalstvo, dýchací aparát. Více zde.

Masáže pro vás

Baňkování a gua-sha

Baňkování je velice účinná alternativní metoda. Používali ji již staří léčitelé. Je jedinečná tím, že dokáže odbourat bolesti zad, kloubů nebo pomoci při léčbě některých, dnes velmi častých nemocí. Touto metodou se docílí velmi intenzivní prokrvení. Více zde.

Masáže pro vás

Medová masáž

Medová masáž je staré léčivé ošetření pocházející z Ruska, při kterém se využívá výjimečných vlastností medu a speciálních kompresních masérských hmatů. Více zde.

Masáže pro vás

Indická masáž hlavy (antistresová)

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá již po mnoho let. Více zde.

Masáže pro vás

Dornova metoda

Jedná se o šetrnou manuální terapii, pomocí které se dají řešit obtíže spojené s pohybovým aparátem. Více zde.

Masáže pro vás

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné i psychické bloky. Více zde.

Masáže pro vás

Reflexní masáž chodidla

Reflexní masáž chodidel je prastará doplňková terapie, která aplikuje tlak na nohy a tím pomáhá odstranit řadu zdravotních obtíží. Více zde.

Masáže pro vás

Reiki

Jedná se o starodávnou metodu pocházející z Japonska, kterou po dlouholetém intenzivním hledání znovuobjevil v 19. století japonský teolog doktor Mikao Usui, její novodobý zakladatel. Více zde.

kamen04

Masáž lávovými kameny – HOT STONES

O blahodárném účinku lávových kamenů věděli už před 5000 lety již staří Číňané a Mayové. Masáž lávovými kameny se provádí za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a masážního aromatického oleje. Více zde.

Masáže pro vás

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny je velice příjemná relaxační metoda. Při masáži se uvolňují svaly v oblasti tváře, krku a dekoltu. Více zde.

kamen01

Relaxační a regenerační masáž konopným olejem

Konopný olej se používal a byl znám už po tisíce let před naším letopočtem a to již ve starověké Číně. Je to jeden z nejcennějších olejů rostlinného původu na světě. Více zde.

Share on Facebook