Pomůžeme Vám odbourat nahromaděný stres a nabrat novou energii.

Reiki

reiki„Rei“ = universum, univerzální, „Ki“ = životní energie

Reiki je o starodávná metoda pocházející z Japonska, kterou po dlouholetém intenzivním hledání znovuobjevil v 19. století japonský teolog doktor Mikao Usui, její novodobý zakladatel. Reiki jako metoda přírodní léčby pozitivně působí na naše zdraví. Pomocí ní se harmonizuje tělo.

Reiki má velmi pozitivní vliv na odstraňování příčin zdravotních problémů, nahromaděného stresu, urychluje procesy hojení, harmonizuje naši psychiku, zlepšuje celkovou regeneraci organismu. V tomto případě se nejedná o klasickou masáž, ale o předávání životní energie reiki. Reiki terapie využívá přikládání rukou na určité partie těla, není zde zapotřebí žádný tlak. Z dlaní plyne životní energie tam, kde je jí zapotřebí. Energie proudí pouze v takovém rozsahu v jakém je klient schopen ji přijmout. Po doplnění energie jednotlivé orgány lépe pracují a člověk se cítí doslova plný energie a vitality.

Klient leží oblečený pohodlně na lehátku a relaxuje. Nejdříve na zádech, následně na břichu. Pro lepší náladu a relaxaci hraje uklidňující hudba. Terapeut postupně přikládá své ruce přes oblečení na jednotlivé části těla. Terapeut při přikládání rukou může použít klasický postup, při kterém pokryje všechny důležité partie těla, nebo se může soustředit na konkrétní problematická místa klienta. Klient při přikládání rukou může cítit příjemné teplo vycházející z dlaní terapeuta, případně jemné brnění nebo chvění. Pocity každého mohou být individuální. Nabízíme Vám také Reiki v kombinaci s reflexní masáží chodidel nebo s indickou masáží hlavy. Tyto kombinace se nám velmi osvědčily a vzájemně se příjemně doplňují.

 

Principy reiki:

PRÁVĚ DNES SE NEHNĚVEJ

PRÁVĚ DNES SI NEDĚLEJ STAROSTI

CTI SVÉ RODIČE, UČITELE A STARŠÍ

PROŽÍVEJ SVÉ ŽITÍ ČESTNĚ

BUĎ VĎEČNÝ VŠEMU CO JE

Share on Facebook